Wynajem długoterminowy w Warszawie i wszędzie indziej – rozwiązanie pozbawione wad?

Ceny modeli aut, które dopiero pojawiają się na rynku są obecnie coraz wyższe. Mają one bardzo szeroki zakres dodatków i innych ulepszeń, jednak nie wydaje się to być współmierne z ponoszonymi kosztami. Klienci nie chcą już zatem kupować samochodów za gotówkę w salonie i szukają alternatyw, które pozwolą nieco zaoszczędzić. Jedną z opcji będzie na pewno najem długoterminowy, w którym jedynie dzierżawimy pojazd. Zostajemy zwolnieni z wielu obowiązków, a nie będąc właścicielem auta i tak możemy swobodnie z niego korzystać.

Jeśli interesuje nas wynajem długoterminowy Warszawa to odpowiednie miejsce, aby rozejrzeć się za ofertami dla firm oraz dla osób prywatnych. Jest to rozwiązanie, które umożliwia nam poczynić spore oszczędności pieniędzy i czasu, który będziemy mogli zagospodarować na inne ważne działania. Do nas należy jedynie obowiązek serwisowania oraz ubezpieczenia pojazdu.

Najważniejsze kwestie dotyczące wynajmu długoterminowego

Optymalizacja firmowych wydatków to coś, co klienci najmu długoterminowego cenią sobie w tym rozwiązaniu najbardziej. W związku z tym, że comiesięczną opłatę można wliczyć do kosztów uzyskania przychodu, kompletnie nie musimy obawiać się o konieczność angażowanie dodatkowego kapitału. To, ile będzie wynosiła owa kwota, będzie w głównej mierze zależało od tego, jaki będzie okres obowiązywania umowy oraz jak przedstawia się prognoza rocznego przebiegu auta. Jako, że w sieci z pewnością znajdziemy specjalne kalkulatory, bez problemu uda się nam obliczyć szacunkowe koszty.

Samochody salonowe mają to do siebie, że ich wartość spada bardzo szybko, a o kilkanaście procent już w momencie zakupu. Tutaj tego problemu nie ma, gdyż my jedynie dzierżawimy pojazd, a nie jesteśmy jego właścicielami. Co więcej, możemy wejść w jego posiadanie, kiedy umowa dobiegnie końca, wykupując go na preferencyjnych warunkach.

Dodatkowo, korzystając z długoterminowego wynajmu aut, będziemy mogli też skorzystać z renomowanych punktów serwisowych, które są ulokowane w całym kraju. Kiedy dojdzie do jakiejkolwiek awarii, która uniemożliwi nam dalszą jazdę, firma zapewni nam pojazd zastępczy.

Ogromny wybór modeli samochodów…

W wypadku wynajmu długoterminowego dla osób fizycznych, ale też przy opcji dla firm, często spotkamy dość zróżnicowane oferty. Ma to wyraźnie odzwierciedlenie w szerokiej ofercie dostępnych modeli aut. Możemy zatem wybrać co chcemy – rodzinne kombi, kompaktowe miejskie auto, potężnego i dostojnego SUVA, ale i dostawczy samochodów. Jeśli interesują nas wyłącznie auta wyższych segmentów, koniecznie zapoznajmy się z ofertą wynajmu samochodów luksusowych. Długoterminowy wynajem samochodów to dla klienta świetna okazja, aby zoptymalizować swoje firmowe wydatki i otrzymać nowe auto, przy jednocześnie bardzo niskich kosztach.