Ubezpieczenie turystyczne: świadczenie podróżne, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą

W momencie kiedy podejmiemy decyzję o udaniu się na wyjazd zimowy w góry należy pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Istotne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia podróżnego. Takiego, które pokryje nie tylko koszty związane z leczeniem, hospitalizacją, ale również te związane z transportem kraju czy pokryciem krzywd z tytułu odpowiedzialności cywilnej. W Polsce taką działalność prowadzi coraz więcej firm ubezpieczeniowych, jednak istotne jest to, aby powierzyć swoje życie i zdrowie tylko rzetelnej i uczciwej firmie. Dlatego wybierając ubezpieczenie podróżne nie kierujmy się kwotą świadczenia, a przede wszystkim dobrą opinią i szeroką gamą usług danej firmy ubezpieczeniowej. Colonnade oprócz ubezpieczeń na narty, oferuje również specjalne pakiety dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czy cierpiących na choroby przewlekłe.

Czym się kierować w wyborze odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej?

Tylko uczciwa firma ubezpieczeniowa zagwarantuje bezpieczeństwo i fachową pomoc swoim klientom. Opinii warto szukać w internecie lub skorzystać z polecenia innych osób korzystających z świadczenia prywatnego. Niestety nie wszystkie ubezpieczenia zapewnione przez biuro podróży zapewniają rzetelną ochronę i pomoc. Również Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie gwarantuje, że pokryje niezbędne koszty związane z leczeniem. Mimo wszystko warto się w nią zaopatrzyć. Nie można wybierać firmy ubezpieczającej kierując się jedynie niskimi kosztami, ponieważ odpowiednie ubezpieczenie w przypadku świadczenia na narty nie powinno być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Firma Colonnade stawia jako cel najwyższy bezpieczeństwo i zdrowie swoich klientów, dlatego wszelkie świadczenia zapewniają jak najwyższą sumę zabezpieczenia. Uczciwa firma powinna posiadać również stronę internetową na której zamieszcza wszystkie ważne informacje. Firma Colonnade wie, jak ważny jest ciągły kontakt ze swoimi klientami, dlatego infolinia firmy czynna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Zalety świadczenia w Firmie Colonnade

– W ramach polisy Travel Protect Colonnade gwarantuje całodobowa polskojęzyczną pomoc telefoniczną, co jest niezwykle pomocne dla klientów przebywających poza granicami Polski.

– Colonnade zapewnia ubezpieczenie, które gwarantuje udzielenie pomocy w przypadku zamachu terrorystycznego.

– Colonnade zapewnia pomoc w przeprowadzeniu akcji ratowniczej.

– Firma Colonnade gwarantuje swoje usługi każdemu klientowi, nie ma ograniczeń i limitów wiekowych.

– Firma zapewnia odpowiedni pakiet dla klientów uprawiających sporty ekstremalne.

– Colonnade zapewnia ubezpieczenie kosztów hospitalizacji poza granicami kraju, dzięki czemu klienci nie poniosą wysokich kosztów związanych z wypadkiem czy pobytem w szpitalu.

Firma Colonnade dopasowuje swoją ofertę indywidualnie do wymagań, oczekiwań i stylu życia swoich kontrahentów.