Spikon – telefonia internetowa

W powodzeniu każdej firmy ważna jest łatwa i przyjazna komunikacja ze swoimi kontrahentami. Działalność, która pokazuje zaangażowanie i wsparcie swoim klientom, buduje ich zaufanie i powoduje, że decydują się na dłuższe współprace. Niezwykle ważne jest to, aby wybrać odpowiednią firmę, która świadczy swoje usługi takie jak telefonia internetowa . Wybór odpowiedniej firmy telekomunikacyjnej, czy operatora telefonicznego wpłynie w dużej mierze na komunikację z klientami. Na rodzimym rynku jest duża ilość firm świadczących takie usługi, jedną z nich jest firma Spikon. Spikon stawia na nieustanny rozwój, jest doświadczonym operatorem, którego centrale mieszczą się na terenie całego kraju.

Spikon: VoIP, windykacja crm.

Spikon cały czas inwestuje zarówno w podnoszenie kwalifikacji i kompetencji swoich konsultantów jak również w proponowane usługi. Firma Spikon wie, że klienci, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność również zasługują na usługi najlepszej jakości. Dlatego gwarantowane przez Spikon ceny są niezwykle konkurencyjne i indywidualnie dostosowane do oczekiwań i możliwości swoich klientów. Każdy klient Spikon płaci tylko za użyty czas, a nie za cały miesiąc. Firma stawia na jawność i transparentność w kontaktach ze swoimi klientami. Nie ma ukrytych kosztów, czy dodatkowych nieprzewidzianych opłat. Każdy konsultant udzieli wszelkich istotnych informacji i pomoże w wyborze odpowiedniej oferty, aby podnieść efektywność działalności swojego klienta. W Spikon pracują specjaliści, którzy mają ponad 12 – letnie doświadczenie w dziedzinie telekomunikacji. Spikon stara się cały czas unowocześniać swoje oprogramowania i wprowadza niezbędne aktualizacje. Zadowolony klient poleci usługi innym, co dodatkowo wpływa na tworzenie pozytywnego wizerunku i reputacji każdej firmy. Dzięki nowoczesnym i sprawnym rozwiązaniom systemu, egzekucja CRM nie stanowi wyzwania dla przedsiębiorców. System Spikon sprawdzi się w każdej działalności, bez względu na jej rodzaj czy jej wielkość. Biuro Obsługi Klienta pomoże rozwiać wszystkie wątpliwości i pytania ze strony każdego klienta.

Dialer: efektywność i innowacyjność

Dialer to usługa niezwykle pomocna, gdyż umożliwia nadzorowanie połączeń wychodzących. Aby spełnić wszystkie wymagania swoich klientów Spikon umożliwia samodzielne dostosowanie działania wyspecjalizowanego programu dialer. Niebywałą zaletą dialera telefonicznego jest unikatowy mechanizm prezentowania numeru . Każda firma, która używa tej usługi zauważa, że znacznie podniosła się efektywność i jakość relacji ze swoimi klientami. Konsultanci, którzy obsługują swoich klientów mają bezproblemowy i szybki dostęp do niezbędnych informacji o swoich rozmówcach. A co najważniejsze rozmówca nie musi poświęcać dużo czasu na oczekiwanie na połączenie. Jest on poinformowany o długości oczekiwania na połączenie z konsultantem, jak i swoje miejsce w kolejce. W dzisiejszych czasach dla każdego czas jest bardzo ważny. Dlatego czas zaoszczędzony na wykonywanie telefonów i oczekiwanie na połączenia można przeznaczyć na inne istotne sprawy. Sukcesy klientów Spikon są osobistymi osiągnięciami firmy i napędzają ją do działania i podnoszenia swoich umiejętności.