Polycom trio– idealny sprzęt do Twojego biura.

W dobie różnych udogodnień, poszukujemy coraz praktyczniejszych rozwiązań dla każdej pracy. Korporacje chcą, aby pracownicy byli skuteczni i żeby praca dawała im zadowolenie i była czymś do czego chcą wracać. Niestety, stosunkowo często czynniki zewnętrzne, niezależne od nas uniemożliwiają nam wykonywanie pracy. Jednym z wielu problemów jest chęć poprowadzenia konferencji telefonicznej w dużym pomieszczeniu z kilkoma współpracownikami. W takich momentach bardzo często dźwięk jest zniekształcony i nie udaje się swobodnie porozmawiać z rozmówcami po drugiej stronie. Rynek nie pozostał obojętny na te potrzeby i w związku z tym stworzono Polycom trio.

Sprzęt ten to jedno z wielu rozwiązań. To dokładniej rzecz biorąc telefon konferencyjny, pozwalający prowadzić konferencje w sporym pomieszczeniu. Dzięki niemu, jeśli w którymś oddziale korporacji kilku współpracowników chce odbyć rozmowę telefoniczną lub konferencję wideo z innym oddziałem korporacji lub współpracownikami, nie stanowi to problemu. Osoby te mogą w szybki sposób nawiązać połączenie i cieszyć się wyjątkową jakością dźwięku w czasie trwania konferencji. Dzięki wbudowanym mikrofonom, sprzęt wyłapuje dźwięki w dużej odległości, także nawet jeśli rozmówcy siedzą kilka metrów od niego ich głos będzie dobrze słyszany po drugiej stronie. Ponadto, sprzęt oferuje możliwość dołączenia osobnych mikrofonów, co jeszcze bardziej ułatwia przeprowadzenie rozmowy w dużej grupie osób.

Zestaw Polycom trio nie ogranicza się jedynie do przeprowadzenia konferencji telefonicznych. Korzystając z niego można przeprowadzić także wideokonferencje. Jest to możliwe dzięki kamerce kompatybilnej z telefonem. Rozmówcy mają więc możliwość nie tylko nas słyszeć, ale również zobaczyć. Dzięki temu konferencja jest bardziej naturalna i łatwiej o sprzyjającą atmosferę konferencji. Wszystko to sprzyja nawiązaniu dobrych relacji z pozostałymi filiami korporacji, czy też z kontrahentami, z którymi chcemy nawiązać współpracę.

Ponadto, sprzęt ten umożliwia przesyłanie różnych danych z podłączonych do niego urządzeń. Tak więc można wykorzystać swój telefon komórkowy albo tablet, żeby przesyłać niezbędne informacje w czasie trwania konferencji. Umożliwia to bezproblemową wymianę informacji między wszystkimi uczestnikami konferencji. Wspomniany sprzęt jest także zintegrowany z kalendarzem, więc przypomni nam o każdej czekającej nas konferencji. Dzięki temu umożliwi nam również rozpoczęcie konferencji jednym tylko kliknięciem. Wszystko to powoduje, że sporo firm decyduje się na wykorzystanie tego właśnie rozwiązania, aby nawiązać kontakt z innymi oddziałami rozmieszczonymi w różnych miejscach Polski, czy świata.

Polycom trio jest jednym z ciekawszych rozwiązań, które pojawiły się w ostatnich latach. Ułatwia on pracę nie tylko pojedynczym osobom, ale całym zespołom pracującym w wielu oddziałach danej firmy lub też partnerom biznesowym. Zapewnia on swobodną komunikację między wieloma pracownikami bez zakłóceń i hałasów z zewnątrz, a także swobodną wymianę danych za pośrednictwem udostępnianych plików. Wiele korporacji korzystających z tego rozwiązania jest faktycznie zadowolonych z jego funkcjonalności.