Polycom trio – doskonały sprzęt dla Twojej firmy.

W dobie różnego rodzaju usprawnień, poszukujemy coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań dla naszej pracy. Firmy chcą, aby pracownicy byli wydajni i żeby praca dawała im zadowolenie i była czymś do czego zawsze chcą wracać. Jednak, zazwyczaj czynniki zewnętrzne, na które nie mamy wpływu uniemożliwiają nam skupienie się na pracy. Jednym z problemów jest chęć uczestniczenia w konferencji telefonicznej w sporym pomieszczeniu z innymi osobami. W tej sytuacji bardzo często dźwięk jest zniekształcony i nie udaje się swobodnie porozmawiać z osobami po drugiej stronie. Rynek nie pozostaje obojętny na takie potrzeby i właśnie dlatego powstał Polycom trio.

Sprzęt ten to jedno z wielu rozwiązań. To ogólnie rzecz biorąc telefon konferencyjny, dający możliwość prowadzić rozmowy w dużym pomieszczeniu. Dzięki temu, jeśli w jednym oddziale korporacji kilka osób musi przeprowadzić rozmowę telefoniczną lub wideokonferencję z drugim oddziałem firmy lub współpracownikami, nie stanowi to problemu. Osoby te mają możliwość w szybki sposób nawiązać połączenie i cieszyć się najwyższą jakością dźwięku podczas rozmowy. Dzięki wbudowanym mikrofonom, sprzęt wyłapuje dźwięk w dużej odległości, a co za tym idzie nawet gdy rozmówcy znajdują się kilka metrów od telefonu ich głos będzie dobrze słyszany po drugiej stronie. Poza tym, sprzęt proponuje możliwość dodania osobnych mikrofonów, co tym bardziej ułatwia przeprowadzenie konferencji w dużej grupie współpracowników.

Sprzęt Polycom trio nie ogranicza się jednak do przeprowadzenia konferencji telefonicznych. Dzięki niemu można przeprowadzić również wideokonferencje. Jest to możliwe dzięki kamerce kompatybilnej z telefonem. Rozmówcy mogą więc nie tylko nas słyszeć, ale także zobaczyć. Dzięki temu rozmowa jest bardziej autentyczna i łatwiej o sprzyjającą atmosferę spotkania. Wszystko to sprzyja nawiązaniu dobrych relacji z pozostałymi filiami korporacji, czy też z osobami, z którymi chcemy nawiązać współpracę.

Ponadto, produkt ten ułatwia przesyłanie najróżniejszych danych z podłączonych do niego urządzeń. Tak więc możemy wykorzystać swój telefon komórkowy albo tablet, żeby przesłać potrzebne informacje w trakcie trwania konferencji. Pozwala to na łatwą wymianę informacji między wszystkimi uczestnikami rozmowy. Sprzęt jest też połączony z kalendarzem, w związku z czym przypomni nam o każdej czekającej nas konferencji. Dzięki tej funkcji umożliwi nam też rozpoczęcie rozmowy jednym tylko kliknięciem. Wszystko to sprawia, że sporo firm decyduje się na wykorzystanie tego właśnie rozwiązania, aby pozostać w kontakcie z pozostałymi oddziałami rozmieszczonymi w różnych miejscach Polski, czy świata.

Polycom trio jest jednym z nowocześniejszych rozwiązań, które pojawiły się w ostatnim czasie. Ułatwia on pracę nie tylko pojedynczym osobom, ale całym zespołom zatrudnionym w wielu oddziałach danej firmy lub też partnerom biznesowym. Zapewnia on płynną komunikację między wieloma osobami bez zakłóceń i szumów z zewnątrz, a także łatwą wymianę informacji za pośrednictwem przesłanych plików. Wiele firm korzystających z tego rozwiązania jest rzeczywiście zadowolonych z jego działania.