Lexus, Jeep – leasing

Przedsiębiorstwo Arval dokłada niezbędnych starań, aby przedsiębiorcy zawierający umowę mieli przedstawione wszystkie zasady w sposób jawny i przejrzysty. Bez ukrytych cen i zobowiązań. Poza tym pracownicy przedsiębiorstwa Arval dokładają wszelkich wysiłków, aby tworzyć ze swoimi klientami trwałe relacje oparte na zaufaniu i szczerości. Oprócz wynajmu długotrwałego, czy krótkotrwałego przedsiębiorstwo Arval oferuje również leasing (Jeep leasing). Arval ma w swojej flocie modele pojazdów wiodących, światowych marek takich jak Mercedes Glc Coupe.

Firma Arval istnieje na rynku polskim od 1989 roku i obecnie obsługuje ponad 1000 przedsiębiorstw w Polsce. Przedsiębiorstwu Arval zaufało wielu ważnych przedsiębiorców. Kooperuje ona z siecią kilkuset klientów. Arval nieustannie podnosi jakość swoich usług, aby sprostać wszystkim wymogom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Arval- Jeep najmowanie, wynajem długoterminowy

Wielu przedsiębiorców nie chce narażać się szczególnie na samym początku budowania swojej działalności na olbrzymie koszty związane z zakupem samochodów dla swojej firmy. W dzisiejszych czasach obserwuje się coraz większy wzrost zapotrzebowania na usługę długoterminowego najmowania aut. Decydują się na to przede wszystkim kontrahenci, którzy nie chcą się przejmować problemami związanymi z eksploatacją samochodów i ich użytkowaniem. Cechą pozytywną najmu długookresowego jest bez wątpienia usługa serwisowa, zagwarantowana przez firmę Arval. Jak również w razie pojawienia się szkód ,czy awarii auta, zapewnienie pojazdu zastępczego najszybciej jak to jest możliwe. Co jest niezwykle ważne to fakt, że opłata za używanie jest niezmienna przez cały okres trwania umowy. Niezwykle istotny jest wybór odpowiedniej firmy świadczącej usługi takie jak wynajem długotrwały. Opinie, które można znaleźć na stronach internetowych nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Dlatego, warto powierzyć swoje zaufanie spółce, która zapewnia długoletnie doświadczenie i współpracuje z wieloma kontrahentami. Każdy klient może również liczyć na fachowe doradztwo ze strony personelu i ciągły kontakt. Po zakończeniu umowy nie ma obowiązku przedłużania umowy. Jednak wielu przedsiębiorców Arval kontynuuje swoje umowy i kontynuuje współprace na kolejne lata. Ponieważ firma przez 30 lat istnienia na rynku dała się poznać, jako profesjonalna i zaangażowana w wykonywanie swoich zadań. Na okres do 5 lat można zdecydować się na wynajem długookresowy. Uznanie dla działalności Arval przez lata jest budowane dzięki ciężkiej pracy i pasji wszystkich pracowników. Całkowity koszt usługi wynajmowania uzależniony jest między innymi od czasu trwania współpracy jak i ilości i modeli najmowanych samochodów. Jednak przedsiębiorstwo Arval dołoży wszelkich wysiłków, aby każdy bez względu na posiadane zasoby mógł skorzystać z jej usług i tworzyć swoją działalność. Dzięki aplikacji My Arval Mobile i platformie My Arval każdy kontrahent, może nieustannie monitorować stan posiadanych aut. Dzięki kooperacji z firmą Arval każdy przedsiębiorca zaoszczędzi nie tylko swój czas ale i środki finansowe.