Zawieszki hotelowe i zestaw akcesoriów, które wzniosą twój hotel na wyższy poziom!

Odpowiednie wyposażenie hotelu powinno składać się nie tylko z elementów czysto estetycznych, lecz także powinno spełniać ważne role praktyczne. Jednym z takich elementów są informatory hotelowe, które pozwalają na przekazanie gościom najważniejszych informacji, dopełnienie estetyki, bądź na komunikowanie o potrzebie wymiany ręczników, czy prośbie o nie przeszkadzanie.

Prowadząc hotel nie należy bagatelizować takich rzeczy jak odpowiedni przepływ informacji na linii hotel-gość, bądź gość-obsługa. Nie o wszystkim jednak pamięta się w każdej sytuacji i warto mieć coś, co pozwoli na przypomnienie najważniejszych informacji. Właśnie tę rolę pełnią zawieszki hotelowe, których celem jest przekazanie klientom najważniejszych informacje, które mogły gdzieś umknąć podczas zameldowania.

Dzięki informatorom hotelowym można przekazać gościom informacje o strefach, gdzie palenie tytoniu jest zakazane. Jest to dość istotne, gdyż dym tytoniowy, co prawda nie przeszkadza palaczom, lecz osobom niepalącym już tak z racji na swój dość nieprzyjemny zapach. Do tego obecność dymu tytoniowego może sprawić, że dojdzie do nieodwracalnych uszkodzeń zasłon, pościeli, farby na suficie, czy na ścianach, a nawet mebli, które będą miały nieprzyjemny zapach.

Informowanie o zakazie palenia to nie jedyna funkcja zawieszek hotelowych. Dostępne są również informatory na klamki, bądź stojące ekologiczne, które informują o zasadach wymiany ręczników i proszą o ich niemarnowanie, gdyż ilość detergentów, które dostają się do wody w wyniku prania w każdym hotelu jest naprawdę duża i skutecznie zanieczyszcza nasze środowisko. Innym, typem są twarde, bądź miękkie zawieszki na klamkę, których celem jest poinformowanie, by obsługa hotelowa nie przeszkadzała klientowi w pokoju. Jest to przydatne podczas prywatnych rozmów, czy spotkań biznesowych, bądź gdy po prostu gość chce odpocząć w samotności bez bycia niepotrzebnie rozproszonym przez obsługę.

Dzięki zawieszkom hotelowym można w prosty sposób uprościć komunikację, a także uprzyjemnić pobyt gościom i ułatwić pracę obsłudze hotelu. Są one wykonane z trwałych materiałów, które są w stanie wytrzymać naprawdę długi okres, a ceny są niezwykle atrakcyjne i nie naruszają budżetu noclegowni.

Zawieszki hotelowe to zaledwie część oferty

Informatory stanowią zaledwie ułamek niezwykle bogatej oferty akcesoriów hotelowych. Warto się nimi zainteresować, gdyż potrafią uzupełnić już dobrze prezentujący się wystrój, a także co najważniejsze zwiększyć jakość usług świadczonym gościom, co w dłuższej perspektywie przełoży się na większą liczbę klientów.

Dla większej wygody klientów, którzy najczęściej czas w hotelu spędzają w nocy, gdy śpią warto zainteresować się wyborem tekstyliów najwyższej jakości. Oferta poduszek i kołder jest szeroka, a wszystkie są wysokiej jakości i występują w różnych typach. Niezależnie od rodzaju każda poduszka zapewni odpowiedni komfort, a dodatkowo można liczyć na właściwości antyalergiczne, czy wysoką trwałość. Dzięki ogromnej różnorodności dostępnych produktów, wysokiej estetyce i przystępnym cenom można wpłynąć na jakość pobytu gości w hotelu w bardzo prosty sposób.

Świetnie estetycznie mogą zaprezentować się specjalne wieszaki. Są one wykonywane z prawdziwego drewna, a dodatkowo istnieje możliwość naniesienia na nie logo hotelu, dzięki czemu będą stworzone specjalnie dla jednego miejsca, co pozytywnie wpłynie na estetykę i wystrój hotelu.

Rzadkim widokiem w hotelach są kapcie, a jest to błędem. Hotele z najwyższej półki powinny oferować swoje kapcie gościom. W ofercie znajdują się same produkty o wysokiej jakości, dzięki czemu goście mają poczucie większej ekskluzywności hotelu, a ponadto mogą odpocząć od noszenia obuwia bez obaw o skazy na higienie. Wszystkie kapcie hotelowe są bardzo wytrzymałe, a ich zastosowanie w noclegowni pozwoli się bardzo pozytywnie wyróżnić na tle konkurencji, gdyż takie kapcie nie są zbyt częstym widokiem w hotelach. Do tego są one dostępne w dobrych cenach, które pozwolą na spokojny zakup.